Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

E shtrirë mbi shezlong dhe duke marrë rreze, Dua Lipa relaksohet gjatë pushimeve në Shqipëri

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dua Lipa është duke kaluar pushimet së bashku më familjen dhe të dashurin e saj Anwar Hadid, në Shqipëri.

Këngëtarja  postoi foto nga Tirana, duke u shprehur se ndihej me fat që ndodhej në kryeqytet, duke u pritur me lëvdata për artin e saj.

Ditën e sotme Dua ndau me ndjekësit një video të shkurtër, ku shfaqet me rroba banjo duke marrë rreze mbi një shezlong, teksa nxjerr në pah linjat perfekte të trupit. 

Ylli i muzikës “Pop” mbërriti së bashku me familjen 3 ditë më parë në Tiranë, ku u prit nga kryebashkiaku Erjon Veliaj dhe më pas inspektuan edhe punimet për rindërtimin e Kopshtit 42 në Tiranë, ku këngëtarja shqiptare u shpreh do të mbulojë shpenzimet për mobilimin e kopshtit.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img