Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E shohim gjithmonë të shkëlqejë dhe të kuruar në çdo detaj, ja si duket Jennifer Lopez pa asnjë pikë makeup-i

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b0161a07bbb4d1bcce156f7fbd280731

Jennifer Lopez është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dëgjuara në botë, e për këtë arsye ndiqet nga një numër shumë i madh njerëzish në rrjetet sociale.

Gjithmonë e kemi parë të kuruar në çdo detajë, mirëpo së fundmi këngëtarja ka publikuar një video në Instagram, ku shihet pa asnjë pikë make up.

Ajo ka hequr makeup-in live në kamera duke treguar kështu sesi duket.

“E kemi fytyrën të pastër për 2021-shin”, shkroi këngëtarja krah videos.

JLo është 51-vjeç, por është në top formë dhe mosha për të është tjeshtë një numër.

Screenshot_16.png

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img