Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

“E sh*lyme je prej meje”, degjeneron DEBATI mes Luizit dhe Oltës: Unë ta dhj*s në SURRAT! (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Dy banorët e “Big Brother Vip”,  Olta Goxhari dhe Luiz Ejlli vijojnë debatet në shtëpi. Pas përplasjes së djeshme mes tyre, duket se këngëtari dhe aktorja nuk do ta lënë me kaq debatin.

Sot, para prime-it dy banorët kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, madje duke kaluar në ofendime dhe duke përdorur një fjalor vulgar.

Pjesë nga debati:

Olta: Hajde, hajde, hajde na shkly se mezi po presim.

Luizi: E shklyme je prej meje moj, e shklyme!

Olta: Ou? Je në vete? E the dhe këtë?

Luizi: Vazhdo me këto gjëra se s’jam Efi unë, ti e di unë ta dhj** direkt, ta dhj** në surrat unë!

Më shumë