Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

“E shes thesin, s’e shes thesin”, Alba Hoxha lë nam dhe prezanton MOTIN me këmbët përpjetë (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Alba Hoxha është kthyer në ndër femrat më të komentuara që pasi u prezantua si vajza e parashikimi të motit, por edhe si pasojë e thashethemeve për një lidhje të mundshme me koreografin Albi Nako.

 

Kësaj here Alba na ka çuditur të gjithëve me postimin e fundit, teksa në një video të prapaskenave të regjistrimeve, shihet teksa prezanton parashikimet e zonërave veriore me këmbë.

Balerina dëgjohet në fund të videos që përmend disa herë shpehjen: “E shes thesin, s’e shes thesin”, siç duket për të kaluar emocionet e momentit.

 

? (P.s tek Part 3 do parashikojme jo vetem motin por dhe ndeshjet ⚽️)

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img