Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

E SHËMTUAR/ Një grup të rinjsh shqiptarë bëjnë për spital nënën me dy djemtë në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën, ndërsa janë marrë kamerat e sigurisë për të identifikuar autorët. Të lënduarit duhet të qëndrojnë në spital për disa ditë.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img