Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
30 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

E shanë dhe e “kryqëzuan”, Ronela Hajati i kthehet kritikëve: Ore shqipe isha si shpirt! Askush nuk të do sa shqiptarët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Vreri” që shqiptarët kanë derdhur ndaj Ronela Hajati gjatë këtyre ditëve të fundit ka qenë tepër i madh, mirëpo kjo sjellje e atdhetarëve të saj, nuk e pengon këngëtaren që të tregojë dashurinë ndaj vendit të saj, por edhe të ironizojë ata që e shanë.

Pas të gjitha kritikave që ka marrë për performancën e saj, Ronela ka reaguar sërish në “Instagramin” e saj, duke i kërkuar shqiptarëve që të këndojnë një tjetër këngë të Eurovision, duke nënkuptuar se e vetmja që i ka ngelur në mendje është “Sekreti”.

Ndër të tjera, Ronela ka theksuar se sa shumë e ka shijuar atë performancë dhe sa mirë dukej, ndonëse u “kryqëzua” për veshjen e saj, aq sa e krahasuan me një veshje striptizmi.

“Ore shqipe, po na këndoni ndonjë këngë tjetër të Eurovision apo vetëm timen keni qejf? Ca të mil që jeni. Në fakt mua më shumë më pëlqeu si u duka. Si shpirt. #Shqipederinëvdekje. #Askushnuktëdosashqipet”, shkruan Ronela.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img