Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

E sfidoi për moshën, Rama i kthehet Cekës: O Neritan, mos bëj sikur të ka dalë gjarpri nga filxhani

spot_img

Lajme të ngjashëm

8538964de91d1875050347d21d1b560e scaled

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur nga Pusteci, ish-ministrit të Jashtëm, Neritan Cekës.

Ku ky i fundit pas tërheqjen së deklaratës, ku mallkoi shqiptarët nëse shkojnë në votime, i shpalli një sfidë modeste Ramës.

Ceka e ftoi për ta sfiduar se edhe pse është 70 vjeç është i gatshëm të fitojë.

Ndërkohë Rama është shprehur se kishte qejf se kush zbret nga kati i dytë dhe jo kush hipën në katin e parë.

‘E patë Neritan Cekën kishte thënë që jam gati të bëj një garë me Edi Ramën kush ngjitet në katin e parë më shpejt, unë kisha qejf kush zbret nga kati i dytë. O Neritan, kishte bërë sikur i kishte dal gjarpri nga filxhani. Nuk është se çështja është e thjeshtë, po është një fortunë në filxhan’, tha Rama.

Më shumë

spot_img