Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

E ruajti sekret prej vitesh, Rona Nishliu flet për herë të parë për bashkëshortin

spot_img

Lajme të ngjashëm

3a9901d479d1060c92c558b8248a15f2

Këngëtarja kosovare Rona Nishliu është ndër më të dashurat për publikun.

Ajo është mundur ta mbajë gjithmonë të fshehtë jetën private.

Mirëpo, në një intervistë për ‘Panorama plus’, së fundmi Rona ka folur për herë të parë për bashkëshortin. Nishliu u shprehur se ai e ndihmon shumë në krijimet e saj muzikore.

‘Bashkëshorti im është dëgjues aktiv, me një shije tejet të hollë për muzikën dhe opinionet e tij më ndihmojnë shumë në krijimet e mija’, tha këngëtarja.

E pyetur kur do të bëhet nënë, ajo është përgjigjur: Në një të ardhme të afërt shpresoj që të ketë të reja pozitive, të cilat do t’i ndaj me të gjithë’.

Kujtojmë që Rona i dha fund beqarisë në shtator të vitit të kaluar me një dasmë ku ishin të ftuar familjarët e miqtë e saj të ngushtë.

xx.jpg

 

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img