Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
31 %
3.6kmh
40 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
23 °
E diel, 25 Shtator, 2022

“E rrënuar” pas humbjes së gjyqit me Depp, Amber Heard i ofrohen 9 milionë dollarë për të luajtur në një film porno

spot_img

Lajme të ngjashëm

Procesi gjyqësor mes Johnny Depp  dhe Amber Heard përfundoi gjatë verës, por emrat e tyre vazhdojnë të dominojnë titujt kryesorë në mediet rozë.

Kësaj here aktorja e famshme e hollywood, Heard, ka marrë një ofertë prej nëntë milionë dollarësh për të luajtur rolin kryesor në prodhimin e filmi për të rritur.

Sipas informacioneve të Marca, agjencia Zen Models, po përpiqet të përfitojë nga fama e aktores duke i ofruar asaj një rol në një film porno.

“Ne jemi në kontakt me një grup kompanish të prodhimit të filmave për të rritur të interesuara për t’i ofruar zonjës Heard një kontratë për të luajtur në një prodhim argëtimi për të rritur,” tha Veronica Madarian, presidentja e agjencisë.

Ende nuk dihet nëse aktorja e ka pranuar këtë propozim, por padyshim do të ishte një mundësi e mirë për të, pasi ajo tashmë ndodhet në një situatë të vështirë ekonomike. Kujtojmë se pas vendimit të gjykatës, Heard u urdhërua t’i paguante aktorit 8.3 milionë dollarë.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img