Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

E rreh burri dhe tenton të vetëhelmohet, arrestohet 37-vjeçari (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

f661a3cf424f1cfb62c1b9db6cb3a7b0

Policia ka arrestuar një 37-vjeçar në Elbasan. Sipas bluve në pranga ka rënë G.A, 37 vjeç, banues në Elbasan.

Ky i fundit është arrestuar pasi ushtronte dhunë fizike ndaj gruas. Mësohet se pas dhunës bashkëshortja e 37-vjeçarit ka tentuar të vetëhelmohet.

Vijon..

Më shumë

spot_img