Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

E rrallë për kohët e sotme, ja sa bukur festohet 1 Qershori në Vlorë (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo video e festimeve të 1 Qershorit në Vlorë, na kthen pas në kohë, atëhere kur festat dhe mënyra e festimit të tyre kishin gjithnjë origjinalitetin dhe të bukurën brenda.

Vlora padyshim sot është kthyer në kryeqytetin e festimeve të fëmijëve dhe Qendra Kulturore e qytetit meriton urimet më të mira për këtë organizim kaq të rrallë e të bukur për kohët e sotme. Video ka ngjallur nostalgji dhe po shpërndahet në mënyrë masive edhe në rrjetet sociale, ndërkaq Vlora është lezetuar më shumë se kurrë nga këta fëmijë.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/PDfYly1-BF4″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë

spot_img