Tirana
scattered clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
5.1kmh
40 %
Enj
35 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

E rrahu dhe e përdhunoi burri, 31-vjeçarja vret me çifte bashkëshortin (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

101f613fc22a3a5d996356e3bc7201b7

Prokuroria ka kërkuar burgim të përjetshëm për 31-vjecaren në Turqi, e cila pak ditë më parë vrau bashkëshortin e saj, i cili e kishte rrahur dhe përdhunuar.

Melek Ipek 31 vjec, ka qëlluar për vdekje me çifte bashkëshortin e dhunshëm 36 vjeç.

Natën që kishte ndodhur ngjarja, parteri i saj i dhunshëm e kishte lidhur 31 vjecaren me pranga e kishte dhunuar deri në gjendje të fikët dhe më pas e kishte përdhunuar.

Kur u zgjua Ipek kishte parë veten në zhveshur kishte marrë armën dhe kur bashkëshorti hyri në dhomë qëlloi drejt tij.

“Më rrahu vazhdimisht duke më vendosur thikën në pjesë të ndryshme të trupit.

Më kishte rënë të fikët dhe e gjeta veten në lakuriq në tualet. Ndjeva që më kishte përdhunuar. Gjatë gjithë natës më rrahu duke më lidhur me pranga. Më qëlloi edhe me çifte, por plumbi s’më kapi. Një moment, kur ai doli nga shtëpia unë mora çiften dhe qëndrova në cep të dhomës. Kur ai hyri sërish, shkelmoi derën dhe u hodh sipër. Arma u shkrep dhe mendova se do të vdisja aty, por pashë që u shtri në tokë dhe po i dilte gjak. Pastaj thirra policinë”, ishte deklarata e 31-vjeçares.

cxb_fcnbgf_n.JPG

Shiko edhe:

None found

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img