Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ Zgjedhjet në Kosovë, një qytetar vdes duke votuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7d84be10601a55dc31b161260534c218

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Biqec të Kaçanikut në Kosovë, ku janë duke u mbajtur zgjedhjet parlamentare.

Një 81 vjeçar ka humbur jetën teksa ishte duke marrë fletën e votimit. Ai ka rënë pappritur në tokë, ndërsa i biri me disa persona të tjerë e kanë marrë dhe e kanë dërguar në urgjencë.

Fatkeqësisht i moshuari nuk ia ka dalë të jetojë, ndërsa bëhet e ditur se ai kishte udhëtuar nga Shkupi për të votuar.

“Personi ka rënë në tokë dhe më pas i biri me tre persona e kanë futur në veturë për ta dërguar në emergjencë. Gjatë rrugës 81 vjeçari ka ndërruar jetë”, tha komisioneri i qendrës së votimit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img