Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË, vetëvritet me armë zjarri polici i burgjeve në Tiranë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

385e200892f2c08c94bff77d02b836d5

Një 47-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë zjarri. 

Sipas informacioneve, Ilirjan Lezo i ka dhënë fund jetës me armën e shërbimit në zonën e Ali Demit në Tiranë. Ai punonte si efektiv burgjesh ndërsa ka qëlluar veten me plumb në zemër.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Taulantia” në  Ali Dem të Tiranës.

“Më datë 09.03.2021,  rreth orës 14:30, në rrugën “Taulantia” në  Ali Dem, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi I. L., 47 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”,- thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img