Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

E rëndë, vetëvritet me armë gjahu në banesë i riu në Divjakë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Mërtish, në Divjakë.

Një 30-vjeçar dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu në banesën e tij.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbradhjen e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

“Sot rreth orës 16:30, në fshatin Mërtish, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu shtetasi R. N., 30 vjeç. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes,”, njofton policia.

Më shumë


spot_img









spot_img