Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

E RËNDË/ U fut për t’u larë, mbytet 60 vjeçari në liqenin e Xarës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 60-vjeçar është gjetur i mbytur mesditën e sotme në liqenin e Xarës në Konispol.

Burime për policinë bëjnë me dije se viktima me ininciale S.K është gjetur rreth orës 15:10 sot në liqenin e fshatit Xarë.

Dëshmitarët kanë njoftuar policinë dhe në vendngjarje kanë shkuar polumbarët për të nxjerrë viktimën.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 15:10, në liqenin e fshatit Xarë, Konispol, është mbytur duke u larë në liqen shtetasi S. K., rreth 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img