Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

E RËNDË/ U fut në lumin Osum pë t’u larë, mbytet 7-vjeçari, policia nxjerr trupin e pajetë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lumin Osum, ku është mbytur një 7-vjeçar.

Bëhet me dije se i mituri 7-vjeç me inicialet N. P., ka qenë duke u larë, kur është mbytur. Mësohet se i ati ishte duke kullotur bagëtitë, kur djali është shkëputur dhe është futur në lumë për t’u larë.

Punonjësit e Policisë, bashkë me banorët e fshatit, pasi kontrolluan në lumë, gjetën dhe nxorën trupin e pajetë.

Njoftimi i policisë:

Në fshatin Moravë, në lumin Osum, shtetasi N. P., 7 vjeç, është mbytur gjatë kohës që ka qenë duke u larë në këtë lumë.

Punonjësit e Policisë, bashkë me banorët e fshatit, pasi kontrolluan në lumë, gjetën dhe nxorën trupin e pajetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img