Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ U aksidentua nga 45-vjeçari në Gjirokastër, humb jetën 11-vjeçari në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0d2e2db61e72d66aa8dcc0475e11890b

Ditën e sotme ka humbur jetën 11-vjeçari që u aksidentua dje në Gjirokastër.

Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë, ku një 45-vjeçar i cili drejtonte mjetin tip “Renault” ka përplasur një djalë të mitur. Sipas njoftimit të policisë, 11-vjeçari me iniciale S.P., u dërgua menjëherë në spital dhe fatkeqësisht nuk u mbijetoi dot plagëve të marra. 

Pas ngjarjes së rëndë policia, ka vënë në pranga 45-vjeçarin me iniciale S. S.

Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img