Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
50 %
3.1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
34 °
Pre
33 °
E hënë, 2 Gusht, 2021

E rëndë, turisti u hidhte pilula vajzave për t’i përdhunuar, shpallet në kërkim nga policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është konstatuar nga policia greke në ishullin e Mykonos. Sipas mediave vendase bëhet me dije se një turist arab është shpallur në kërkim pasi u hidhte pilula në pije vajzave në ishull për t’i dhunuar më pas seksualisht.

Sipas dëshmitarëve në ishull turisti u hidhte në pije pilula “Roofie”, të cilët e bëjnë viktimen të pafuqishme për të reaguar ndaj çdo gjëje.

Mësohet se ai është parë fillimisht në një lokal, duke nxjerrë një vajzë jashtë dhe po e shqoëronte për te makina e saj, ndërkohë që nuk kjo është hera e parë pasi edhe më herët turisti ka bërë të njëjtën gjë.

Policia greke po punon për gjetjen dhe kapjen e turistit indetiteti i të cilit nuk është bërë i ditur ende për publikun.

Më shumë

spot_img
spot_img