Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË te ’21 dhjetori’ në Tiranë, një vajzë hidhet nga kati i pestë i pallatit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ec9f9189a16eb2e75553cc4b04e0ab54

Një vajzë është hedhur nga kati i pestë në zonën e “21 dhjetorit” në Tiranë.

Sipas informacioneve për mediat, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Akoma nuk duhet identiteti i saj dhe as gjendja shëndetësore.

Vijon…

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img