Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Stuhi e madhe në Gjirokastër, vetëtima godet për vdekje 37-vjeçarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e401fb09ddad3960aa107d1c56d041d4

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në qytetin e Gjirokastrës, në Dropull.

Si pasojë e motit të keq, një stuhi e fortë ka zgjatur disa minuta dhe është shoqëruar me vetëtima. Një prej tyre ka goditur një 37-vjeçar duke i marrë atij jetën. Mësohet se i riu me origjinë nga fshati Picar i Gjirokastrës, ka qenë duke kullotur bagëtitë.

Ende nuk bëhet me dije identiteti apo mosha e saktë e viktimës.

Lajmi në përditësim…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img