Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

E rëndë, shqiptari bie nga çatia në Austri dhe humb jetën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Austri. Një shqiptar ka humbur jetën në vendin e punës, mediet e huaja raportojnë se shqiptari nga Kosova ka qenë duke punuar në çati dhe në një moment ka humbur kontrollin, duke rënë nga çatia.

Mësohet se 42 vjeçari ka rënë nga rreth dhjetë metra lartësi mbi një dysheme betoni dhe ka ndëruar jetë në vend. Sipas medieve të huaja, shqiptari ka qenë duke punuar me një ekip në riparimin e një çatie në një kompani në Alkoven, të Austrisë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img