Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ Shpërthen bombola e gazit dhe rrafshon restorantin, 24 të plagosur, dy në gjendje të rëndë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

05142bdd617064b6831947aff77ca9ad

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ferizaj pak më parë, ku ka shpërthyer një bombol gazi.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në një restorant në lagjen “The village”. Mediat kosovare raportojnë se nga shpërthimi ka 24 të plagosur, prej të cilëve dy janë në gjendje të rëndë.

Akoma nuk dihen shkaku i shpërthimit. Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe ekipi mjekësor.

Screenshot_13.pngScreenshot_14.pngScreenshot_15.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img