Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

E rëndë, shembet ndërtesa 12-katëshe, raportohet për viktima

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Miami në Florida, ku gjatë orëve të para të mëngjesit është shembur një ndërtesë 12-katëshe.

Ndërtesa është shembur pjesërisht, ndërsa autoritetet vendase raportojnë se ka viktima.

Ekipi i shpëtimit ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të bërë të mundur nxjerrjen e personave nga rrënojat.

Ende nuk dihet se cfarë ka shkaktuar shembjen e pallatit.

Screenshot 10 26

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img