Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

E RËNDË, shëmbet godina në Laç, vdes i riu, në gjendje të rëndë drejt Tiranës një tjetër (EMRAT)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një godinë është shembur në qytetin e Laçi ku si pasojë e plagosjes nga shembja ka ndërruar jetë një përson ndërsa një tjetër ëshrë plagosur rëndë.

Mësohet se një nga të plagosurit ka ndërruar jetë sapo ka mbërritur në Spitalin e Traumës, Tiranë për shkak të plagëve të marra, ndërsa raportohet se i dëmtuari tjetër është në gjendje të rëndë për jetën.

Viktima është Drilon Ramaj 27 vjeç ndërsa i plagosuri Dashamir Hajla 22 vjeç.

Të rinjtë, Drilon Ramaj dhe Dashamir Hajla po shembnin një godinë për t’i marrë hekurin, ndërsa është shembur një pjesë e saj e cila i ka zënë poshtë.

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img