E RËNDË/ Rrezikoi të mbytej në det, 79 vjeçari dërgohet në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:08 13-08-2020 E RËNDË/ Rrezikoi të mbytej në det, 79 vjeçari dërgohet në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës (EMRI) Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në bregderin e Vlorës, ku një 79 vjeçar ka qenë në rrezik mbytje.

Fatmirësisht ai është shpëtuar por është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Vlorës.

Raportohet se 70 vjeçari Luan Mezini ndodhet në koma në spital.

Njoftimi i Policisë:

Rreth orës 09:25, në plazhin e Lungomares shtetasi L. M., 79 vjeç, duke u larë në det dyshohet se ka rrezikuar të mbytet dhe është transportuar në Spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010343074798584
array(1) { ["section"]=> string(106) "e-rende-rrezikoi-te-mbytej-ne-det-79-vjecari-dergohet-ne-gjendje-te-rende-ne-spitalin-e-vlores-emri-216975" }