Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

E rëndë/ Reperi vret të dashurën dhe më pas veten para femijëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi amerikan J $tash vrau të dashurën dhe më pas veten para syve të tre fëmijëve të mitur. Ngjarja tragjike ka ndodhur mëngjesin e 1 Janarit në Temple City, në shtëpinë e tyre në Kaliforni.

Reperi dyshohet se ka qëlluar për vdekje të dashurën e tij 28-vjeçare dhe më pas ka vrarë veten. Sipas raportimeve, njëri nga tre djemtë ka telefonuar policinë dhe u ka treguar për ngjarjen e rëndë.

Pak para se të kryente aktin makabër ai debatoi ashpër me të dashurën në dhomën e gjumit, ndërsa tre djemtë po trokisnin në derë teksa dëgjuan zhurmën.

Më shumë
spot_img
spot_img