Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

E RËNDË/ Prifti përdhunonte sistematikisht të miturën, i dërgonte foto të organeve gjenitale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një prift, baba i tre fëmijëve, ka përdhunuar sistematikisht një adoleshente që prej fundvitit të 2019 deri në mesin e vitit 2020.

Mediat e huaja bëjnë me dije bëjnë me dije se prifti i kërkonte vajzës foto lakuriq, ndërsa ai vetë i dërgonte 17-vjeçares foto dhe video të organeve gjenitale.

Edhe pse ngjarja ka kohë që ka ndodhur, adoleshentja ka denoncuar priftin vetëm para pak ditësh. Si rrjedhojë prifti është arrestuar për përdhunimin e 17-vjeçares.

“Pasditen e djeshme, pas një urdhër-arresti, 37-vjeçari u arrestua për përdhunim, marrëdhënie seksuale me të mitur, abuzim me fëmijë dhe pornografi me fëmijë në mënyrë sistematike”, shkruan in.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img