Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

E RËNDË/ Prej 3 ditësh i larguar nga shtëpia, 50 vjeçari gjendet i vetëvarur në një pallat në braktisur në Vorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 50 vjeçar me iniciale T.K është gjetur i vetëvarur në një pallat të braktisur në rrugën “demokracia” në Vorë.

Policia bën me dije se ai ishte larguar nga banesa 3 ditë më parë, ndërsa sot është gjetur i pajetë rreth orës 15:50. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune në trupin e viktimës.

“Më datë 22.03.2021, rreth orës 15:50, në rrugën “Demokracia”, në Vorë,​ në një pallat të braktisur, është gjetur i vetëvarur shtetasi T. K., 50 vjeç,i cili ishte larguar nga banesa më datë 19.03.2021.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img