Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

E RËNDË/ Po rregullonte një prizë në banesë, 35 vjeçari në Klos bie në kontakt me rrymën elektrike dhe ndërron jetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Klos pasditen e sotme, ku një 35 vjeçar ka humbur jetën pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Mësohet se ai ishte duke rregulluar një prizë në banesën e tij, por fatkeqësisht ka prekur rrymën elektrike. Edhe pse u dërgua me urgjencë në spitalin e Burrelit, 35 vjeçari I.K nuk arriti të mbijetonte.

Grupi hetimor ndodhet në vendingjatje për të zbardhur rrethanat e ngjarjes së rëndë.


Më shumë
spot_img
spot_img