Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
spot_img

E RËNDË, po punonte në Malin e Tomorrit, ndërron jetë 47-vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 47-vjecar ka humbur jetën ndërsa punonte në guroret në malin e Tomorrit.

Sipas informacioneve, 47-vjeçari i identifikuar si Alekt Zeqo është aksidentuar ndërsa punonte në malin e Tomorrit. Mësohet se ai u zu poshtë nga një masiv shkëmbi, në kantierin e gurit dekorativ.

Kjo nuk është hera e parë që një person humb jetën ndërsa punon në Malin e Tomorrit. Punonjësit në këtë zonë, janë pa kushtet minimale të sigurisë në punë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img