Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ Po lëviznin me makinë, VRITEN me armë dy të rinjtë shqiptarë (EMRAT-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

78ec392c5ad422665b6d968435de480b

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në në Bulevardin “Brigada Maqedono-Kosovare” në Shkup.

Dy të rinj shqiptarë kanë mbetur të vrarë pas disa të shtënave me armë zjarri në lagjen Fushë-Topanë në Shkup.

Mediat maqedonase shkruajnë se dy viktimat janë Afrim Berisha dhe Burim Vardar të cilët janë qëlluar në makinën e tyre. 

 “Më 05.03.2021 në orën 02.35 në SPB-Shkup është denoncuar se në Bulevardin “Brigada Maqedono-Kosovare” janë dëgjuar të shtëna. Pas daljes në vendngjarje të zyrtarëve policor, është gjetur automjeti “Citroen” me tabela të regjistrimit të Shkupit dhe dy persona që nuk kanë dhënë shenja jete. Nga ana e mjekut të Ndihmës Urgjente Mjekësore është kontatuar vdekja e dy personave. Janë gjetur gëzhoja nga armë zjarri (pistoletë dhe armë automatike).

Është vërtetuar identiteti i personave A.B (28) dhe B.V (24), të dy nga Shkupi. Po merren masa dhe aktivitete për zbardhjen e rastit”,- thuhet në njoftimin e policisë.

1.jpg

2.jpg

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img