Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË/ Përmbyset traktori në Gramsh, humb jetën 61 vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Gramsh, ku një person ka ndërruar jetë pasi ka humbur kontrollin e traktorit dhe mjeti është përmbysur.

Mësohet se viktima Feruzan Zeneli ishte duke u kthyer për në shtëpi, pasi sapo e kishte rregulluar mjetin e tij.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.
Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img