Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

E RËNDË/ Parukieri i VIP-ave shqiptarë i pret fytin me thikë vajzës së tij 7-vjeçare

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi ku parukieri i disa prej Vip-ave të njohur ka vrarë me thikë vajzën e tij të mitur.

Habip Ozturk, i cili ka probleme psikologjike dhe mësoi se është në proces divorci me gruan e tij,  i preu fytin vajzën së tij 7-vjeçare, Defne.

Pasi vrau vajzën Habip Öztürk tentoi të bënte vetëvrasje duke prerë fytin e tij me të njëjtën thikë.

Menjëherë në vendin en gjarjes mbërritën forcat policore të cilët ishin lajmëruar nga komshinjte pasi kishin dëgjuar britma që vinin nga shtëpia.

Ndërkohë që ekipet mjekësore konstatuan vdekjen e vogëlushes, babai Habip Öztürk u dërgua me plagë të rënda në Spitalin Trajnues dhe Kërkimor Marmara.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img