Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
1.5kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë, pak para mesnatës, ekzekutohet me breshëri plumbash boksieri 58-vjeçar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku është ekzekutuar një boksier, pak para mesnatës.

Mediat greke raportojnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur në Metamorfosi. Një person i maskuar që ndodhej në motor i është afruar 53-vjeçarit, i cili sapo kishte dalë nga një dyqan, dhe e ka qëlluar me breshëri plumbash duke e lënë të vdekur në vend.

Sipas informacioneve, viktima ishte një boksier veteran i AEK-ut. Ai mori tre plumba në gjoks dhe lart në qafë, që i shkaktuan edhe vdekjen.

Dyshohet se autorët kanë qenë vrasës me pagesë. Sakaq, në videon e mëposhtme të publikuar nga “protothema” shihet trupi i pajetë në vendin e ngjarjes.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img