Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

E RËNDË/ Pa bukë dhe pa drita, humb jetën gruaja në Fier (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Një grua 67-vjeçe ka ndërruar jetë në shtëpinë e saj, në fshatin Ferras.

Raportohet se 67 vjeçarja, e identifikuar si Liljana Sema jetonte e vetme, ndërsa ditët e saj të fundit i kaloi në kushte shumë të vësshtira, në një kasolle pa bukë dhe pa energji, ndërkohë vendi u përfshi nga i ftohti polar.

Dyshohet se shkak i vdekjes së saj ka qenë i ftohti.   

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img