Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

E RËNDË/ Njerku dhunon foshnjën 8-muajshe, e vogla dërgohet në spital në gjendje të rëndë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali ku një foshnjë 8 muajshe është dhunuar nga partneri i nënës së saj.

Sipas mediave vendase mësohet se vajza ndodhet në gjendje të rëndë në spital, ndërkohë mjekve në spitalin e Bergamo u ishte thënë se foshnja ishtë rrëzuar nga karrigia.

Njerku kishte ushtruar dhunë ndaj të voglës, ku e kishte goditur me shqelma, grushte dhe shuplaka të vazdhueshme.

Tentativa për vrasjen e foshnjave, për të cilën po heton Prokurori Publik i Pavias, ndodhi pasditen e së shtunës në zonën e Milanos, në një godinë në via Colombo në Casarile (Milano). I akuzuari për dhunën ndaj fëmijës ndodhet aktualisht në paraburgim.

Më shumë
spot_img
spot_img