Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

E RËNDË/ Një 30-vjeçar lakuriq hidhet nga Ura e Institutit në Tiranë, policia jep informacion (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Tiranës, zonën e Institutit.

albsig

Sipas njoftimit të policisë, një 30-vjeçar me iniciale P. S., është vetë hedhur nga Ura e Institutit.

I riu ndodhet jashtë rrezikut për jetën, por ka thyer këmbët gjatë hedhjes nga ura dhe më pas është transportuar për në spital.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 23.12.2020, rreth orës 12:30; dyshohet se në gjendje të rënduar psikologjike, është vetëhedhur nga ura e Institutit, shtetasi P.S., 30 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

i_riu_n_etoke.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img