Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
21 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë, nëna monstër mbyt djalin 10 vjeçar autik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

fa7200973315979c52a45a27eff4a09d

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku një nënë 40 vjeçe ka vrarë fëmijën e saj autik.

40-vjeçarja Olga Freeman ditën e sotme para gjykatës ka paruar se e ka vrarë djalin e saj në një moment nervozizmi.

Ai tha se i ka vendosur një sfungjer në gojë 10-vjeçarit Dylan, duke i marrë kështu jetën.

Mediat e huaja shkruajnë se 10 vjeçari ishte aitik dhe se ai shkonte 5 herë në javë në shkollë specilae, por që kohët e fundit për shkak të bllokimit nga pandemia nuk kishte shkuar më.

Avokati i 40 vjeçares është përpjekur ta shfaqësojë duke thënë se vuante nga një sëmundje depresieve me imptoma psikotike.

32041904-9183707-Olga_Freeman_40_put_a_sponge_into_10_year_old_Dylan_s_mouth_and_-a-26_1611568985215.jpg38442184-0-image-a-12_1611567013764.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img