Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

E rëndë, nëna me dy fëmijët e saj humbasin jetën brenda 1 jave nga COVID-19

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3ae1c7c1472017b98e465574dd2aee8f

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe, ku 3 anëtarë të së njëjtës familje ‘humbën betejën’ me koronavirusin.

Gladly Lewis, 74 vjeç, humbi jetën në datë 29 Tetor dhe më pas nga dy djemtë e saj, 44 dhe 42 vjeç në ditët në vijim.

Ngjarja e cila u cilësua nga mediat britanike si “një makth”, u konfirmua se të treja vdekjet erdhën si pasojë e infektimit me koronavirus.

Kujtojmë se totali i rasteve pozitive me koronavirus në Britaninë e Madhe ka kapur shifrën e 1.1 milion infektimeve ku prej të cilëve 47,742 kanë humbur jetën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img