Tirana
scattered clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
0.5kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
27 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E RËNDË në Vorë, 60-vjeçari bie nga kati i dytë i banesës dhe vdes në vend

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0f76ab7efbe3e242061587444cdcb0a5

Një 60-vjeçar ka humbur jetën në Vorë, pasi ka rënë nga kati i dytë i banesës së tij.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 11:00.

Ai ishte duke punuar në banesë dhe aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë ku për pasojë ka humbur jetën.

“Më datë 29.01.2021, rreth orës 11:00, në Vorë, duke punuar në banesën e tij, aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi M. A., 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img