Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.1kmh
40 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
20 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

E rëndë në Vlorë, po ngarkonte materialet në makinë, humb jetën 36-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë në punë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Skrofotinë, në Vlorë. Një 36-vjeçar me inicialet M.B ka humbur jetën teksa ka qenë duke ngarkuar materiale në automjet.

Në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe policia e cilla po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes së rëndë.

Vlorë/Informacion paraprak:

Sot, rreth orës 14:11, në fshatin Skrofotinë, dyshohet se duke ngarkuar materiale në një automjet, aksidentalisht është dëmtuar dhe si pasojë ka ndërruar jetë, shtetasi M. B., 36 vjeç.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img