Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

E rëndë në Vlorë/ Burri bie nga pallati, humb jetën në vend

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen “24 Maji” në Vlorë. Paraprakisht mësohet se një 48-vjeçar ka humbur ekulilibrin dhe ka rënë nga lartësia e pallatit, duke humbur jetën në vend.

Burime për mediet bëjnë me dije se shtetasi me iniciale G. M., jetonte i vetëm në banesë dhe ishte i alkolizuar. Në vendngjarje mbërriti mënjëherë ambulanca dhe policia e cila po punon për të zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Vlorë/Informacion paraprak:

Më datë 25.12.2021, rreth orës 14:30, në lagjen “24 Maji”, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar mbi një bordurë dhe si pasojë ka ndërruar jetë shtetasi G. M., 48 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë