Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë në Vlorë, gjendet i vetëvarur në oborrin e shtëpisë një 64-vjeçar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8eb47a639a8f32cc52f41433e11ba0db

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë, ku një person është vetvarur.

Bëhet me dije se sot rreth orës orës 06:30, në lagjen “Partizani”, Vlorë, dyshohet se është vetëvarur  në oborrin e banesës së tij shtetasi F.M., 64 vjeç.

Nga këqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbradhjen e plotë të ngjarjes.

“Sot, rreth orës 06:30, në lagjen “Partizani”, Vlorë, dyshohet se është vetëvarur  në oborrin e banesës së tij shtetasi F.M., 64 vjeç.

Nga këqyrja paraprake në trupin e pajetë nuk vërehen shenja dhune përveç asaj të shkaktuar nga vetëvarja”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img