Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Vlorë, turisti gjerman gjendet i vdekur në jaht (EMRI)

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Vlorë, turisti gjerman gjendet i vdekur në

Një 42-vjeçar gjerman është gjetur i pajetë në jahtin e tij në Vlorë këtë të diele.

Sipas informacioneve paraprake, turisti gjerman i identifikuar si Michael Scherer  është gjetur pa shenja jete në jahtin në të cilin punonte si marinar, teksa kalonte pushimet në qytetin bregdetar të Vlorës.  Dyshimet e para janë se 42-vjeçari mund të ketë pësuar një arrest kardiak teksa ishte në mjetin e tij lundrues.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e ngjarjes, ndërkohë trupi i Scherer  është dërguar në morgun e Vlorës për ekspertizën mjeko-ligjore.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese