Hapësire reklamuese

Aktualitet

E rëndë në Vlorë, gjendet i pajetë 51-vjeçari në një kanal uji

Shkruar nga Newsbomb
E rëndë në Vlorë, gjendet i pajetë 51-vjeçari

Një 51-vjeçar është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në në fshatin Alikok të Vlorës.

Bëhet me dije se është gjetur pa shenja jete, në një kanal me ujë, shtetasi A. K., 51 vjeç, me vendbanim në Kukës. Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

“Rreth orës 10:30, në fshatin Alikok, është gjetur pa shenja jete, në një kanal me ujë, shtetasi A. K., 51 vjeç, me vendbanim në Kukës.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes”, njofton policia.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese