Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

E rëndë në Vlorë, familjarët gjejnë të vetëvarur në banesë 42-vjeçarin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 42-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Vlorës.

Policia bën me dije se kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur 42-vjeçarin të pajetë. Sipas bluve të Vlorës, ai vuante nga probleme të shëndetit mendor.

albsig

spring

Informacion paraprak nga policia:

Më datë 15.05.2022, rreth orës 19:35, në lagjen “Kushtrimi”, Vlorë, në banesë është gjetur nga familjarët, i vetëvarur shtetasi F. A.,  42 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img