Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

E RËNDË në Vlorë, dy vëllezërit përplasin me makinë burrin e motrës

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës ku një 38-vjeçar është përplasur me makinë nga dy kunetërit e tij.

Sipas njoftimit të policisë mësohet se dy vëllezërit M. D., 34 vjeç dhe B. D., 37 vjeç kanë aksidentuar burrin e motrës së tyre, shtetasin A.M, 38 vjeç, i cili akutalisht ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Menjëherë pas kësaj ngjarje dy vëllezërit janë shpallur në kërkim, ndërkohë materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


Më shumë