Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
4.6kmh
40 %
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë në Turqi, babai mbyt fëmijën 10 vjeç: Nuk doja të mëkatonte si unë…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cef9b7361e9ac2f7647a6e2f6656e57a

Një baba në Turqi ka mbytur djalin e tij 10 vjeç. Mediat e huaja raportojnë se Ismail Kilincer, 32 vjeç ka kryer krimin e rëndë mbrëmjen e djeshme, teksa gruaja e tij nuk ndodhej në shtëpi.

Kilincer i tha policisë: “Unë i thashë djalit tim se do ta vrisja. I kërkova falje djalit tim, e përqafova dhe e putha”.

Në këtë moment, fëmija shikoi të atin dhe i thotë: “Babi, edhe mua më vjen keq”.

32 vjeçari Kilincer tha se ai u ul në këmbët e Huseyin dhe e mbyti atë me duar. Ai më pas bllokoi derën dhe thirri policinë për të thënë se ai kishte “vrarë dikë”.

“Unë kam mëkatuar shumë dhe do të shkoj në ferr. Djali im do të vazhdonte të mëkatonte ndërsa do rritej më shumë. Sa më gjatë që jeton një person, aq më shumë mëkaton. Unë nuk doja që djali im të binte në tundim ndërkohë që ai rritej dhe të bëhej si unë. Unë doja ta dërgoja në Parajsë ndërsa ai ishte ende pa mëkat”, ka thënë Ismail Kilincer.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img