Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

E rëndë në Tiranë, tre persona sulmojnë gjatë natës 30-vjeçarin, e qëllojnë me thikë në kurriz dhe krah

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

822e2d83ecbdaa2819b73ce29a4989a5

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet mbrëmjen e djeshme, ku një 30-vjeçar është qëlluar me thikë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur gjatë natës në zonën e “Astirit”. Mësohet se tre persona kanë sulmuar dhe kanë goditur me thikë në kurriz dhe krah shtetasin G.H., 30-vjeç.

Nuk dihet ende motivi që ka çuar në sulmin ndaj të riut.

30-vjeçari ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img